ÜYE GİRİŞİ
facebook
Club Vici
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 35
ZayıfEn iyi 
 Club Vici, Mayıs 2005 tarihinde, Bursa Mudanya yolu 7.km de göz dolduran mimarisi ile yerini almış ve Bursa eğlence sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Bu hızını da sürekli ivme kazandırarak devam ettirmiştir.


Club Vici, Bursa gece hayatının vazgeçilmez,ayrıcalıklı ismi olma özelliğini elinde tutmaktadır.1500 kişi kapasiteli açık hava salonu ile Bursa’nın en büyük diskosudur.
Dış mimari kadar mekan iç mimaride de mükemmeli hedefleyen anlayışıyla müşteri memnuniyetini esas almıştır.Yeni hazırlanan kışlık mekanı ile bursada en şık gece mekanı olma ünvanını hala elinde tutmaktadır.
Club Vici tarzı özeldir… Konseptini club muziği olarak belirlemiş olan Vici, dunya listelerine girmiş en popüler şarkıları başarılı Dj.i ile Bursalılarla buluşturmaktadır.
 Yine düzenlenmiş ve düzenlenecek olan özel organizasyonlarla da dünyaca ünlü Dj. Ve club muziği sanatçılarını Bursalı müzik severlerle buluşturmuştur.Birçok firmanın özel organizasyonlarına da Club Vici ailesi ev sahipliği yapmaktadır..
 Bu kış sezonunda da, her Çarşamba,Cuma ve Cumartesi gecesi saat 23.00 da başlayan partileri,düzenlediği özel organizasyon ve görsel showları ile, kaliteyi seven ve kendini özel hissetmek isteyen insanların uğrak yeri olmayı sürdürmüştür..Club Vici, ilerleyen dönemler için hazırladığı özel organizasyon projeleri ile de Bursa club muziği tarzının nabzını tutmaya devam edecektir!
Adres: Mudanya Yolu Çağrışan Mev.7Km
Telefon: 0224 244 73 73
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim