ÜYE GİRİŞİ
facebook
Aquapark Club Watercity / Ankara
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 8
ZayıfEn iyi 

ankaraCLUB WATER CITY AQUAPARK Bozkır kenti Ankara’ya deniz keyfini getiriyor.

 

 

 

Ankara’nın ilk ve en büyük Aquaparkı olan CLUB WATER CITY AQUAPARK, 64.000 m2 üzerine kuruldu. 6 senedir Ankaralıların hizmetinde olan tesis, çocuk havuzu (450 m2), düşme havuzu (400 m2) ve büyük havuzu (1780m2) olmak üzere toplam 3 havuz, 18 adet kaydırak, tenis kortları, futbol sahası gibi spor etkinlikleri yanında gün boyu yapılan yarışmalar, eğlenceler ve animasyonlarla Akdenizdeki club ve 5 yıldızlı tatil köylerini aratmayan bir mekân haline gelmiştir.

b_180_150_16777215_0___images_stories_solarbeach_ankara_2.jpg


Gölbaşı Haymana yolunda bulunan, Ankara’nın merkezine 15 dk. gibi bir mesafede olan WATER CITY AQUAPARK Kızılaydan sürekli olarak kaldırdığı ücretsiz servisleri ile ulaşım çok daha kolaylaştırmıştır.

WATER CITY AQUAPARK, sadece bir yüzme havuzu, bir aquapark değil; yaz aylarının sıcak, bunaltıcı günlerinde tatil ihtiyacı olan, eğlenmek isteyen, havuz keyfi yaşamak isteyen, heyecan arayan, dinlenmek isteyenlerin ortak tercihi ve vazgeçilmez mekanı hale gelmiştir.

Bir tatil köyünde aranan her şey CLUB WATER CITY AQUAPARK' da bulunmaktadır. Havuz başında bir şeyler atıştırıp sonra güneşlenmek, serinlemek istediğiniz zaman havuza girmek, havuz keyfi sonrası barda bir şeyler içerek yorgunluk atmak, akşam saatlerinde havuz başında muhteşem restaurant ve bar keyfi yaşamak müşterilere verilen hizmetin sadece bir kaçıdır.

Adres : Haymana Yolu 6.km Gölbaşı / Ankara

Tel : 0312 498 21 00

ankara3

Yorumlar (4)Add Comment
0
...
Yazar ufuk, Temmuz 07, 2010
smilies/angry.gif üzak ya bize of of of of
0
...
Yazar esra , Ağustos 14, 2010
bizee e çoookkk yakın oleyyyyyy smilies/grin.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif üzlemmmee ufukk sende gidersin bir günnnn benimmm gibi orası çok güzell yhaqqqq süper biyerrrrrrrrrsmilies/kiss.gifsmilies/kiss.gif>smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/wink.gifsmilies/wink.gifsmilies/wink.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gif
0
...
Yazar Ayşe, Ağustos 17, 2014
Havuzlarin boylari kacar metre acaba bilen yardimci olabilir mi ?
0
...
Yazar ısımsız, Temmuz 20, 2015
smilies/cool.gifsmilies/angry.gifsmilies/tongue.gif nereye uzak arkadasla r parkmı kızılaymı anlamadım

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim