ÜYE GİRİŞİ
facebook
Changa / İstanbul
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 
Restoranlar

Changa, dünyaca bilinen bir fusion mutfağı! Changa’nın Shawilli dilindeki kelime anlamı " karışım". Japonya'dan İtalya'ya lezzetler özenle birleştiriliyor. Menünün geneline deniz ürünleri hakim. Changa'nın mutfapı soslar ve garnitürlerle kimi zaman Uzakdoğu, kimi zaman da İtalyan mutfağına göndermeler yapıyor. Yemeğin üstüne ise füzyon mutfağına alaturka göndermeler yapan tatlılar sunuluyor.

 

 

 

 

 

 

 

 Changa İstanbul'un ender Art Noveau binalarından birinde yer alıyor. Dört katlı bir mekan. En büyük özelliği camla kaplı mutfağı. Barın olduğu birinci kat bu mutfağın üzerinde. Mutfak penceresi 4 ton kaldırabilen 4cm kalınlığında lamine camdan yapılmış ve tek tarafı filmle kaplı...

 

 

 

Changa’nın şarap listesi zengin. Doluca ve Kavaklıdere’nin yanı sıra yeni dünya şarapları yani Avustralya, Şili, Arjantin, Güney Afrika şarapları da bu listede yerini almış.
Hafta içi 18.00-01.00 hafta sonu 18.00-02.00 saatleri arasında hizmet veren Changa'da Amex ve Diner hariç tüm kredi kartları geçerli. Valet Parking servisinin bulunduğu mekana gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız.

Adres:
Sıraselviler cad. No: 87 / 1
Taksim İstanbul
Tel : 0 212 249 05 81

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim