ÜYE GİRİŞİ
facebook
Cafeler
ÖZLÜCE’NİN YENİ GÖZDESİ CAFE GIRAFFE
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Özlüce’de yeni açılan mekanlardan biri olan Cafe Giraffe, lezzetli yemekleri ve nefis tatlılarıyla günün her saatinde sizleri bekliyor. Pizzadan makarnaya, kırmızı et yemeklerinden Osmanlı tatlarına kadar geniş bir menüye sahip Cafe Giraffe, samimi dekorasyonu ile de göz dolduruyor.


Yetenekli şefi, güler yüzlü, genç ve dinamik servis elemanlarıyla keyifli zaman geçirebileceğiniz Cafe Giraffe Özlüce’nin aranan mekanlarından olmaya aday.

 
Kitap Evi

Devamını oku...Bursa'nın Tophane semtinde tarihi bir konak geçirdiği büyük yangından sonra bir düşe gönül verenlerin ortak çabaları ile tekrar yaşama döndürülmüş.

 
Kafe Cafe GEMLİK
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Kafe Cafenin Sıcak ve Hoş Ortamında Arkadaşlarınızla Keyifli ve Eglenceli Sohbetler Yaparken Zamanın Nasıl Akıp Geçtiginin Farkına Varamayacaksınız! Sloganıyla hizmet vermekte olan mekan Bursa' nın liman ilçesi GEMLİK' de.

 
Siesta Cafe Bursa
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 10
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Bursa; sevilen cafesi Siesta sayesinde birçok yeni lezzetle tanıştı. Kurulduğu yıllardan itibaren şehrimizde benzeri işletmeler için standartları belirledi. Bursa’nın Avrupa şehri olma yolunda azimli ilerlemesinde kültürel katkıları oldu.

 

 

 

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim