ÜYE GİRİŞİ
facebook
Oteller
Grand Corner Boutique Hotel
Mihriban Cici tarafından yazıldı.    e-Posta

Devamını oku...Grand Corner Boutique Hotel İzmir merkezinde olup Ege misafirperverliğin ve gözkamaştıran konforun kapılarını Sizlere açmıştır.
Hotelimiz  6 King Suit, 5 Family Suit, 51 Standart,1 engelli odasından  oluşan 63 odası ile siz misafirlerimize hizmet vermektedir.  Hotelimiz  15  ve 35 kişilik  2 ayrı toplantı salonu,Türk ve uluslararası mutfakların lezzetlerini  sunan  A lacarte   restaurantı , Firma etkinlikleri, özel gün yemekleriniz için 160 (100 kapalı,60 açık) kişi kapasiteli Restaurantı, yorgunluğunuzu atabileceğiniz spa merkezi,Gün boyu kullanıma açık Lobby barı, 24 saat oda servisi ve çamaşır-ütü servisimiz bulunmaktadır. Misafirlerimize özel ücretsiz otoparkımız mevcuttur.

 
Princess Otel / İzmir
Özge Uysal tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerini büyük bir özenle ağırlayan, stresten arınmanız, rahatlamanız, sağlığınıza kavuşmanız ve güzelleşmeniz için yüzlerce seçenek sunan, İzmir'in değerine katan çok farklı bir otel Princess.O, misafirlerine şehir merkezinden çok fazla uzaklaşmadan doğayla içi içe vakit geçirme imkanı sunan, bünyesindeki 11 adet kapalı toplantı salonu 4 adet açık ziyafet alanı ile

 
Sc Inn Boutıque Hotel / İzmir
Özge Uysal tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...İzmir'in en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Basmane'de hizmete giren Sc Inn Boutıque Hotel; Tarih , Kültür ve modern hayatın birleştiği sıra dışı yapısı ile İzmir otelleri içerisinde yeni, farklı bir seçenek durumuna gelmiş.SC INN, efsaneye göre Büyük İskender’in rüyasında gördüğü iki su perisinin önerisi üzerine İzmir’i ikinci kez kurduğu Kadifekale’nin eteklerinde yer alan Basmane’de konumlanmış.Otel, İzmir’in turizmine ve Basmane’nin gelişime katkı sağladığı gibi semtin geçirdiği değişimi de gözler önüne seriyor. SC INN, daha ilk bakışta tarihi öğelerin yoğun olarak kullanıldığı mimarisi ile dikkat çekiyor.

 
Sakızlıhan / İzmir
Özge Uysal tarafından yazıldı.    e-Posta

Devamını oku...Yapı olup , mübadele yıllarından sonra yıllarboyu, bölgenin en önemli geçim kaynağı olan tütün'ün işlendiği, depolandığı yer olarak hizmet vermiştir. 1990 lı yılların başında Sakızlıhan tarafından satın alınarak aslına uygun olarak restore edilmiş ve bir süre yaz evi olarak kullanılmış. 2000 li yılların başlarında ise , sadece iç tadilatlarla bina küçük otel haline getirilmiştir.

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim