ÜYE GİRİŞİ
facebook
Club & Bar & Pub
Eğlencenin istikameti: Tektekçi Bebek
Mihriban Cici tarafından yazıldı.    e-Posta

Devamını oku...Ohde, Gomora, Hastassiyamo, Harbi, Budur ve daha birçok kokteyl shot, eğlencenin yeni adresi Tektekçi’de sizleri bekliyor. Tektekçi’nin Boğaz’daki temsilcisi Tektekçi Bebek, shot’lara eşlik eden keyifli ortamıyla gecelere damgasını vuruyor.


Gece hayatının en enerjik durağı Tektekçi, eğlenceli bir akşam geçirmek isteyenlerin hayır diyemeyeceği birbirinden leziz kokteyl shot’larla renkleniyor. Boğaz’ın ayrıcalıklı lokasyonu Bebek’te yer alan Tektekçi Bebek ise bu enfes shot’ları, renkli ortamı ve müzik ile bir araya getirerek unutulmaz bir gece yaşatıyor.

 
Işıkhan Adana Kebapçısı
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Devamını oku...Tescilli Adana Kebapçısı olan Işıkhan Restaurant zengin içerikli ,lezzetli mönüsü ve şık atmosferi ile sizlere hizmet vermektedir.
 
On Numara Cafe / İstanbul
Elif İşci tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 
Devamını oku...On Numara İtalyan mutfağının en seçkin örnekleriyle ,geniş iç mekanlarıyla ve deniz kıyısında nargile içme keyfiyle karşımız çıkıyor…
Özel gece ve davetlerin en seçkin mekanı olan On Numara Cafe & Bar, yaz akşamlarının ve soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez mekanlarından. Dolayısıyla müziğin sizleri her gece bir duygu seline ve coşkuya sürüklediği bu benzersiz ortam, canlı spor karşılaşmalarında da bir stadyuma dönüşüyor..
 
Cambaz Meyhane / İstanbul
Özge Uysal tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 6
ZayıfEn iyi 
Devamını oku...Beyoğlu’nun eğlence hayatına yön veren Cambaz ilk 1997 yılında Beyoğlu’nun özel ve ışıklı bir sokağında cafe Bar olarak faaliyete geçmiş.Kısa sürede reklamcıların, oyuncuların, yönetmenlerin ve bir çok eğlence düşkünün dikkatini çeken mekan, eğlence adresinin Beyoğlu’ndaki bir numarası olmuş.
 
Crystal / İstanbul
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta

Devamını oku...Boğaz’a nazır tek underground  kulüp..
2002 senesinde Ortaköy’de hizmete giren Crystal ve Crystal Lounge yenilenen dekorasyonu ile İstanbul gecelerini renklendirmeye devam ediyor. Perşembe Cuma ve Cumartesi geceleri 00:00 ile 05:30 arası hizmet veren Crystal, toplam 1000 kişilik kapasitesi, mükemmel ses ve

 
Atlas Axis / İstanbul
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Beyoğlu’nda bir çatı katına konuşlanmış olan Atlasaxis’in terasına çıkmak yorucu ama, hedefe vardığınızda sizi bekleyen manzara çıkılan merdivenleri unutturuyor. İstanbul deyince aklınıza gelen ne varsa hepsini Atlasaxis’in terasından görmek mümkün. Ancak muhteşem Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Kızkulesi manzarası tarih içinde bir yolculuğa çıkarsa da; mekan iç tasarımı, menüsü ve müzikleriyle konuklarını tekrar günümüze döndürüyor.

 

 

 

 

 

 

 
Bebek Bar / İstanbul
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Dünyanın en iyi 50 barından birisi olarak nitelendirilen bu mekan, müşterilerine denizin ortasında bir şeyler içme imkanını kaliteyle birlikte sunuyor. 07.00-10.30 arasında kahvaltı yapabileceğiniz bar gece 01.00'e kadar açık. Canlı müzik yok ancak slow parçaları keyifle dinleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 
Bronx / İstanbul
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta

Devamını oku...İstanbul’un önemli rock barlarından biri olan Bronx, programı dahilinde yeni nesil alternatif Rock gruplarına yer veriyor. Ağırlıklı olarak yerli isimlerin sahne aldığı mekan, zaman zaman yabancı gruplara da evsahipliği yapılıyor.


 

 

 

 

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim