ÜYE GİRİŞİ
facebook
Ankara
Cafemiz
Ankara

Devamını oku...1993 yılında Arjantin Caddesi 19 numarada açılan Cafemiz, Ankara’ nın ilk kafesi olma özelliğiyle tanınıyor. 1956 yılından beri var olan ve bahçesindeki 50 yıllık meşenin gölgesinde nice sevinçler, nice üzüntüler yaşanmış bu iki katlı evin alt katında hizmete giren Cafemiz, açıldığı günden beri, sofistike atmosferi, lezzetli yemekleri ve huzurlu ortamıyla başkentlilerin gözdesi olmuş.

 
Balıklı Bahçe Et & Balık
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 7
ZayıfEn iyi 
Ankara

Devamını oku...Balıklı Bahçe Et Balık & Restaurant 1994 yılının nisan ayında bir bağ evi olarak tasarlanmış. Ancak kısa süre içerisinde değişen sosyal yapısı ve şahane coğrafyası ile kısa sürede bölgenin tercih edilen nezih bir restaurant haline gelmiş.

 
Çalgan Et Lokantası
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 
Ankara

Devamını oku...35 yıldır restorant sektöründe hizmette bulunan bir işletmeci olarak Çalgan Et Lokantası'nı; bilgi, görgü ve tecrübelerinin doruk noktasına ulaştığı bir aşamada sizlerin beğenisine sunulmuş. Çalgan Et Lokantası'nda sizlere zengin ve seçkin bir "Menü" seçeneği sunulmakta.

 
Merkez Lokanta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
Ankara

Devamını oku...Atatürk 1925'li yıllarda Atatürk Orman Çiftliği'nin kuruluş aşamasında zamanının büyük bir bölümünü çiftlikte geçirmeye başlamış.

 
Bağevi
Ankara

Devamını oku...ODTÜ Bağevi’ni misafirlerini ağırlamayı iyi bilen bir aile işletmekte. Ayfer hanım da, Mustafa bey de, gelenlerle yakından ilgilenmekte.

 
Hancı
Ankara

Devamını oku...Ulus’ta 200 yıllık eskiyi bugüne taşıyan bir binaya kurulu Hancı Meyhane, Kale ve çevresinde yabancı müzik bulabileceğiniz tek mekan.

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim