ÜYE GİRİŞİ
facebook
Festival
İpek Yolu Film Festivali
Elif İşci tarafından yazıldı.    e-Posta
Devamını oku... Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 14 - 22 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek '4. Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali'nde gösterilecek filmlerin biletleri, 9 Kasım Pazartesi (YARIN) gününden itibaren satışa sunulacak.
 
Amber Sanat ve Teknoloji Festivali
Elif İşci tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
Devamını oku...“Siborglaştıramadıklarımızdan mısınız?”
7-8 Kasım tarihlerinde İstanbul Modern Sinema ile ortak olarak gerçekleştirilecek konferans, “Siborglaştıramadıklarımızdan mısınız?” sorusu ile 90’ların popüler konusunu gelişen ve yaygınlaşan teknolojinin ışığında yeniden gündeme getirerek,
 
Efes Pilsen Blues Festival 20
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Devamını oku...Türkiye’nin en uzun soluklu müzik festivali Efes Pilsen Blues Festival, 20. kez Türkiye turuna çıkmaya hazırlanıyor.
 
Flamenko'nun Büyüsü Bahçeşehir Üniversitesi'nde !
Elif İşci tarafından yazıldı.    e-Posta
Devamını oku...İstanbul’un özgün festivallerinden PERA FEST 8. yılına Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde merhaba diyor.
 
2. Uluslararası Dans Filmleri Festivali
Elif İşci tarafından yazıldı.    e-Posta
Devamını oku...İlki 26 Nisan-12 Mayıs 2007 tarihleri arasında düzenlenen "Uluslararası Dans Filmleri Festivali / Dans Kamera İstanbul ", 15 Ekim-15 Kasım 2009’da izleyici ile buluşacak. Ulusal ve uluslararası sanatçı ve sanatçı adaylarının katılımına açık olan festival, dans ve film tekniklerini sanatsal veya deneysel boyutlarda bir arada harmanlamayı amaçlıyor.
 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim