ÜYE GİRİŞİ
facebook
Haftasonu Nerede Ne Yapalım
Kilyos Şömine
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 7
ZayıfEn iyi 
İstanbul
Devamını oku...Doğayla baş başa, cıvıl cıvıl kuş sesleri ile dolu, şehrin karmaşasından uzak, aileniz ve dostlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz, nefis yemekler yiyip birbirinden eğlenceli aktivitelere katılabileceğiniz bir yere gitmek istemez misiniz?
 
Cafemiz
Ankara

Devamını oku...1993 yılında Arjantin Caddesi 19 numarada açılan Cafemiz, Ankara’ nın ilk kafesi olma özelliğiyle tanınıyor. 1956 yılından beri var olan ve bahçesindeki 50 yıllık meşenin gölgesinde nice sevinçler, nice üzüntüler yaşanmış bu iki katlı evin alt katında hizmete giren Cafemiz, açıldığı günden beri, sofistike atmosferi, lezzetli yemekleri ve huzurlu ortamıyla başkentlilerin gözdesi olmuş.

 
Serdivan Cafe & Nargile
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfEn iyi 
Eskişehir

Devamını oku...Serdivan Cafe & Nargile yıllardır Eskişehir'in buluşma noktası haline gelmiş ve gündüz gezginleri kadar iş çıkışı keyfi için de cazip bir seçenek olarak Eskişehir müdavimlerinin kalbinde yer etmiş.

 
Botanik
Antalya

Devamını oku...Kuruluş Türkiye'nin incisi Antalya'ya 70 km uzaklıkta olup, deneyimli ve seçkin kadrosuyla sizlere hizmet vermekte. Doğanın tüm güzelliklerinin titizlikle korunduğu Botanik Restaurant' da yemek yemenin tadına doyulmaz keyfini alabildiğince çıkarabilmekte.

 
Erzurumlu
İstanbul

Devamını oku...Doğa ile iç içe yeşil ve mavinin buluştuğu, göz alabildiğine kumsal plajlarıyla şirin bir sahil yerleşimi olan ve Istanbul’a 45 dakikalık mesafesiyle en yakın sayfiye yerlerinden biri olan Kilyos’ta uzun yıllara dayanan tecrübe ve kalitesi ile hizmetinizde.

 
Balıklı Bahçe Et & Balık
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 7
ZayıfEn iyi 
Ankara

Devamını oku...Balıklı Bahçe Et Balık & Restaurant 1994 yılının nisan ayında bir bağ evi olarak tasarlanmış. Ancak kısa süre içerisinde değişen sosyal yapısı ve şahane coğrafyası ile kısa sürede bölgenin tercih edilen nezih bir restaurant haline gelmiş.

 
Dağ
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
İzmir

Devamını oku...Türkiye'nin bu cennet köşesinde güzellikleri arasında trafikten, kirli havadan, kalabalıktan uzak, sizlere 4 mevsim huzurlu br tatil imkanı sunmakta.

 
Çilekli Bahçe
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
Antalya

Devamını oku...Çilekli Bahçe 2007 Mayıs ayında faaliyete başlamış ve toplumun her kesimine hitap eden yönü ile bir çok kesimin takdirini kazanmış.

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim