ÜYE GİRİŞİ
facebook
İstanbul
Kilyos Şömine
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 7
ZayıfEn iyi 
Devamını oku...Doğayla baş başa, cıvıl cıvıl kuş sesleri ile dolu, şehrin karmaşasından uzak, aileniz ve dostlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz, nefis yemekler yiyip birbirinden eğlenceli aktivitelere katılabileceğiniz bir yere gitmek istemez misiniz?
 
Erzurumlu

Devamını oku...Doğa ile iç içe yeşil ve mavinin buluştuğu, göz alabildiğine kumsal plajlarıyla şirin bir sahil yerleşimi olan ve Istanbul’a 45 dakikalık mesafesiyle en yakın sayfiye yerlerinden biri olan Kilyos’ta uzun yıllara dayanan tecrübe ve kalitesi ile hizmetinizde.

 
Çintemani

Devamını oku...Executive Şef Marcel Nosari´nin Türk ve dünya mutfaklarından seçtiği en leziz kahvaltı spesiyalleri, Çintemani Restaurant "Pazar Kahvaltısı" menüsünde buluşuyor.

 
A'jia
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Zaman ve mekanın ötesinde bir butik otel ve restaurant: A’jia. İstanbul’un seçkin mekanlarını bünyesinde barındıran İstanbul Doors Group tarafından açılan A’jia, 2004 yılından bu yana Kanlıca’daki tarihi Ahmet Rasim Paşa Yalısı’nda butik otel ve restoran olarak hizmet vermekte.

 
Garden Et Restaurant
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Asıl meslekleri kasaplık olan Ünal ve Mutlu Kesen tarafından 27.04.1990 tarihinde kurulan Garden Et Lokantası halen 27.09.1998 tarihinde 27.000 metrekare alan üzerinde bulunan 10.000 metrekare kapalı alanında hizmete devam etmekte.

 
Alchera

Devamını oku...Selamiçeşme'de düş bahçesi yarım yüzyıl önce Bağdat caddesi; Selamiçeşme'de inşa edilen iki katlı, bahçe içinde bir ev, uzun restorasyon çalışmaları ile yepyeni, genç ve büyülü bir çehreye büründü Alchera. Alchera Aborjin mitilojisinde "düş zamanı" anlamına geliyor.

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim