ÜYE GİRİŞİ
facebook
Club & Bar & Pub
OneNight @ 222 Park / Eskişehir
Özge Uysal tarafından yazıldı.    e-Posta

Devamını oku... Eskişehir'de 1. kalkınma planı çerçevesinde oluşturulan fonla, şu anda eski fabrikalar bölgesi olarak adlandırılan bölgede fabrikalar   kurulmuş ve 1949 yılında üretime geçmişler. O tarihten 1990'lı yıllara kadar bu bölgedeki fabrikalar aktif olarak çalışmışlar. Ancak bu yıllardan sonra şehirleşme hareketinin çok ilerlemesi şehirleşme hareketinin çok ilermesi nedeni ile bu bölge şehrin göbeğinde kalmıştır. Un fabrikası, kiremit fabrikası, kereste fabrikası olarak üretim yapan bu yapılar yeni şehirleşme planı çerçevesinde oluşturulan organize sanayi bölgesine kayrdırılmış.

 
Hayal Şarapevi / Eskişehir
Özge Uysal tarafından yazıldı.    e-Posta
Devamını oku...Eskişehir Hayal’i hala bilmeyenler ve görmeyenler için açıklamak gerekirse; 1996 yılında Aral Şarap Fabrikası’nın tarihi dokusu korunarak, restore edilmesi, Hayal Mutfak’ta eşsiz lezzetteki yemeklerine eşlik eden leziz müzik dinletileri; Hayal Performans’ta full müzik, parti, konser ve showları; Hayal Şarap Evin’de romantizmi yaşamak isteyen konuklarına özel hazırlanmış ortamı ve canlı performans müziği; Hayal Pub’da pop severlerle buluşması; Hayal Salon ile çok amaçlı toplantı, seminer, sergi, nişan. Nikah, düğün, kokteyl, mezuniyet partileri, dans geceleri; Hayal Bahçe ile sevilenlerle birlikte paylaşılan Brunch keyfi…
 
Hayal Eskişehir / Eskişehir
Özlem tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 

Devamını oku...Canlı performans müzik merkezi olan Hayalperest, kültürlerarası bir anlayışla müzikseverlere farklı bakış açılarının toplandığı düzenli ve zengin bir program sunuyor. Rock müziğin farklı seslerini müzikseverlerle buluşturan Hayalperest yerli yabancı birçok müzisyeni ağırlıyor.

Hayal 10 yıldır Eskişehir' in en önemli eğlence ve aktivite merkezlerinden. Oturarak 300, toplam 1200 kişiye hizmet veren mekanda havalandırma, otopark ve sınırsız eğlence mevcut.

 

 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim