ÜYE GİRİŞİ
facebook
Hayyami Şarap Evi
Özge Uysal tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 5
ZayıfEn iyi 

 İsmini ünlü ozan, filozof Ömer Hayyam'dan alan Hayyami Şarap Evi, Ankara'nın ilk butik şarap evi olma özelliğini taşımakta.

 Ömer Hayyam'ın felsefesinsen yola çıkarak şarabın, aşkın ve sohbetlerin en koyusunun yaşandığı mekan; eski şarap küpleriyle, duvardaki minyatür motüfleriyle, akşap ağırlıklı aksesuarlarıyla, sıcak bir atmosfere sahip olup; her yaştan şarap severin buluşma adresi haline gelmiş. Mönüsünde Türkiye'de yetişen bir çok üzümden elde edilen şarapların yanısıra, işletme için özel üretilmiş kırmızı&beyaz, Hayyami Özel, Hayyami Kav ve Hayyami Yaren şaraplarıda bulunmakta. Ara sıcaklar, salatalar, şarabın en yakın arkadaşı peynir tabakları ve ana yemeklerden oluşan yiyecek menüsü ilgi çekmekte. Şarabın en güzel mezesini sohbet olduğunu söyleyerek sizleri Hayyami'ye "Gönül Adamı" olmaya davet ediyorlar.
Adres: Bestekar Sok. 82/B Kavaklıdere Ankara
Telefon: (312) 466 11 64

Yorumlar (1)Add Comment
0
...
Yazar mustafa öztürk, Ocak 10, 2011
Geçen akşam arkadaşlarla gittik, kalite berbat,ilgi alaka sıfırdı, mezeler bayattı, şaraplarda iş yoktu.Gideceklere asla tavsiye etmem.Bu kalitesizliğe birde yüksek hesap eklenince moralimiz iyice bozuldu.

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim