ÜYE GİRİŞİ
facebook
Tırmata Wave Mare Beach
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 12
ZayıfEn iyi 

Eğer haftasonu İstanbul' da kalmışsan ve nerde ne yapmalı diyorsan işte sana alternetaf bir yer Tırmata Wave Mare Beach !  Araba ile normal trafik koşullarında 20-25 dk da kolaylıkla ulaşabileceğiniz Tırmata Kilyos Beachler bölgesinde güzel bir mekan.

 

 

 

 

 Tırmata da Karadeniz in serin sularında doyasıya yüzebilir, deniz sporları yapabilir kum ve güneşin tadını bol bol çıkarabilirsin.

Tırmata Beach' e giriş Haftaiçi 15 .- Ytl Haftasonu ise 25 .- Ytl, ayrıca gruplar için de özel fiyat uygulamalrı va bizden söylemesi. Önemlidir mekanda ayrıca otopark ücreti uygulaması da yok!

 

 

 

 

 

Nasıl mı giderim? İşte cevap : Tırmata gitmek için Maslak' tan sonra Kilyos Bahçeköy tabelalarını takip etmek yeterli olacak zira Bahçeköy' den itibaren yol kenarlarında Tırmata yönlendirme levhaları sizi kolayca Tırmata Wave Mare Beach kompleksini bulmanızı sağlayacaktır.

 

Yorumlar (2)Add Comment
0
...
Yazar Can, Ağustos 06, 2010
Çok enteresan bir yer. Ancak bunu iyi manasında söylemiyorum. Sitenizde görüp ilgimizi çeken bu yere arkadalarımla birlikte grup olarak gitmek istemiştik. Bu nedenle de sitelerindeki iletişim telefonlarını arayarak bilgi almak gafletinde bulunduk. Telefondaki ses bütün sorularımız "Malesef" ile yanıtladı. En son olarak işletme yetkili veya varsa bir halkla ilişkiler yetkilisi ile görüşmek istediğim de ise klasik cevap "Malesef" ile karşılık buldum.
Ben de şimdi burada sormak istiyorum ki bu kadar az sevisle bunca para alan insanlar neden bir yetkili veya halkla ilişkiler sorumlusu barındırmaz ki?
Aslında biraz da sorun bizde. Bu tip yerelere hiçbir zaman iyi servis almadığımız halde sıklıkla gitmemiz ve onların bunun doğru olduğunu düşünmelerini sağlamamızdan kaynaklanmakta...

Bana olanığı sitenizden sağladığınız için site yönetiminize de teşekkür ederim.
0
...
Yazar Ayışıgı, Eylül 19, 2012
Selam ben sitede yazan arkadasın yazısına istinaden yazmak istedim. Çünkü yıllardır işimız gereği istanbul dısına çıkamamış ve hasbelkader Tırmata Beach ile tanışma fırsatı bulmuş ve ardından da düzenli bir sekilde tercihimizi bu mekandan yana kullanmış bir aileyiz. Aile diyorum çünkü esim ve cocugumuzla hatta dostlarimizla gönül rahatlığıyla gidiyoruz Tırmata Beach'e.. Bunu belirtmemin özel bir sebebi var açıklayacağım.yukarida yazan kisinin "maalesef"lerle doldurduğu yazıda ne demek istediğini mekanın özelliklerini bilen kisiler olarak biliyor ve mekanin bu özelliklerinin de mekani seçmemizin on koşulu oldugunu soyleyebilirim. Nezih bir atmosferde, hic bir rahatsiz edici bakis, söz, huzursuzluk yasamadan ailenizle gönul rahatligiyla istanbula yakin bu kaliteli mekanda gununuz hic bitsin istemiyorsunuz. Aile konseptini benimsemiş bir mekan. 2 ya da fazla erkek geleceğiz yanımızda bayan yok derseniz "maalesef" yanıtını alırsınız. Param var ben girerim kuralları dinlemem derseniz "maalesef" yanıtını alırsınız. Bu ve benzeri... ailelerin rahatını kaçıracak, parasına güvenip kural dinlemeyen kisilerin gercekten istisna olmadan giremeyecegi bir yer Tırmata Beach...denizi, kumu, su sporları, cocuk oyun alanları, can kurtaran hizmeti, ihtiyac anında acil müdahale icin ambulansı, çeşit çeşit yiyecek icecek alternatifiyle be mekan istanbuldan dışarı çıkma şansı bulamayıp, kaliteli, nezih bir atmosferde günesin kumun tadına tüm samimiyetimle doyulabilecek, tercih edilmesi gereken bir mekan. Biz inanın ki yaz bitiyor üzülüyoruz ve ustteki yazıyı görünce bir sorumluluk hissettim, sevdiğim bir mekanın belli belirsiz karalanmasina gonlum razı gelmedi.

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim