ÜYE GİRİŞİ
facebook
Mekan Önerileri
Asmalımescit’in yeni teras meyhanesi VASFİ BABA açıldı.
Mihriban Cici tarafından yazıldı.   
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
Meyhaneler

Devamını oku...Efsanevi baterist ve orkestra şefi Vasfi Uçaroğlu ile Kamuran Akkor'un kızı olan Menekşe Uçaroğlu iki sene önce kaybettiği babası sevgili Vasfi Uçaroğlu’nun anısına vermiş bu ismi. Rakı keyfini, meyhane kültürünü ve muhabbetlerini çok seven “Vasfi Baba”nın anısı Asmalımescit’in bu büyülü ve etkileyici atmosferinde yeniden can bulacak.
İstanbul’un en nostaljik ve keyifli bölgesi Pera’ya tepeden bakmak ve şehrin ruhunu hissetmek isteyenler için, sokağın karmaşasından uzak, Vasfi Baba Meyhane’si Aperativo Restaurant’ın terasında açıldı.
“Geçtiğimiz yıllarda dostlarımızla Astor Group olarak Aperativo Restaurant ile başladığımız keyif yolculuğumuza bundan böyle; eski meyhane kültürünü o günkü lezzetiyle tadabileceğiniz VASFİ BABA Meyhanesi ile devam ediyoruz.” Diyor, Vasfi Baba Meyhanesi ve Aperativo Restaurant’ın sahibi Menekşe Uçaroğlu.

Efsanevi baterist ve orkestra şefi Vasfi Uçaroğlu ile Kamuran Akkor'un kızı olan Menekşe Uçaroğlu iki sene önce kaybettiği babası sevgili Vasfi Uçaroğlu’nun anısına vermiş bu ismi. Rakı keyfini, meyhane kültürünü ve muhabbetlerini çok seven “Vasfi Baba”nın anısı Asmalımescit’in bu büyülü ve etkileyici atmosferinde yeniden can bulacak.

 

 
Fesleğen Meyhane / İstanbul
Fatih İSCİ tarafından yazıldı.   
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
Meyhaneler
 
Devamını oku...'Gurme lezzetler, iyi müzik, muzip eğlence ve müdavimler…
Fesleğen Meyhane Cihangir’de.
1999 yılında Fındıklı’da ev yemekleri Restaurant’ı ile başlayan Fesleğen Meyhane’nin serüveni, Rum ve Türk mutfağından hazırladığı özel meze ve yemeklerle kurduğu akşam sofralarıyla Beyoğlu’nda devam etti. Bu serüvenin son durağı ise Cihangir.
 


Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim