ÜYE GİRİŞİ
facebook
Panino Giusto / İstanbul
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 
Restoranlar

 İtalyan mutfağı meraklılarının uğrak noktası haline gelen dünyaca ünlü İtalyan gurme restaurant cafe zinciri Panino Giusto sandviç yeme alışkanlığını yemek yeme sanatına dönüştürüyor. Panino İtalyanca’da sandviç anlamına geliyor. Panino giusto ise ‘doğru sandviç’. Sandviçlerinin en büyük özelliği küçük ekmekler içinden taşan bol malzemeyle sunulması. Avrupalı gurmelerin “Milano’nun en iyisi” şeklinde nitelendirdiği dünyaca ünlü panini ekmeği, panini zevkini maksimize eden ve her biri üretildiği en iyi bölgeden temin edilen şarküteri ürünleri ile Panino Giusto’nun sandviçleri İtalyan lezzeti tutkunlarının vazgeçilmezi oldu.

 

  Panino Giusto, en az menüsündeki diğer lezzetleri kadar iddialı olduğu 21 adet spesiyal, 5 adet geleneksel sandviçinin yanı sıra 4 adet de tost seçeneği ile her damak zevkine uyacak alternatifler sunuyor. Panino Giusto’da sandviç keyfi; yanında sunulan Akdeniz yeşillikleri ve cherry domatesin yanı sıra kızartılmadan özel olarak biberiye ve sarımsakla marine edilerek fırında pişirilen patates ile maksimize ediliyor.
Sandviçlerin lezzetinde; içinde bulunan her biri özel bölgelerinden getirilen peynirler, prosciutto ve salamlar kadar onların panini ekmeği arasında diziliş sırası da rol oynuyor. Ziyaretçilerini sıcak ve keyifli ortamıyla karşılayacak olan Panino Giusto’da sandviçin yanı sıra yüzde 95’i ithal edilen farklı Akdeniz lezzetlerini bir arada bulmak mümkün.

Adres: İstinye Park, İstinye / İstanbul
Telefon: (0212) 345 54 20

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim