ÜYE GİRİŞİ
facebook
BOLU1 Restaurant - Kilyos / İstanbul
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfEn iyi 
Restoranlar

Sabahın erken bir saati kalkıp Kilyos bölgesindeki Beach' lere mi yolculuk. O zaman erken bir kahvaltı için çok güzel bir durak önerimiz var size!

Tam Sarıyer, Kilyos, Bahçeköy yollarının kesiştiği dörtyol ağzında sizleri güzel çiçekleriyle kendine davet eden bir yer Bolu1. Oldukca mütevazi ve bir o kadar da çevre düzenlemesiyle sizlere çok keyifli anlar yaşatabilecek bir mekan.

 

 

 

  Mönüsünde; sipariş ettiğinizde inanamayacağınız kahvaltısı ve çeşitli ızgaralar bulunan BOLU1 bambaşka bir atmosfer. Zira 10-15 masalık servis olanakları var fakat çevresi ve saksılarındaki çiçekleriyle çok dinlendirici.

 

 

 

 Sevgili Editörümüz Özlem' le Kilyos'daki Beach lere yaptığımız gezimiz sırasında keşfettiğimiz BOLU1 Restaurantı sizlerle paylaşmazsak çok büyük bir ayıp ederdik. Kaldı ki Nerde Ne Yapalımın düsturu ve ruhuna uymazdı.

 

 

 

 Biz öğle üzeri keşfettiğimiz Bolu1'de kahvaltı tabağını seçtik ve karşımıza çıkan tablodan doğrusu şok olduk. Nedeni 27 çeşitten oluşan köy usulü ev yapımı kahvaltılıklardı. Bu manzaranın mali boyutu ise kişi başı 20 .- Ytl oldu. Servis elemanlarının ve park hizmetlisinin cana yakınlığı ise para ile ölçülemeyecek kadar mutlu etti bizi.

Şayet bu bölgedeyseniz ve orta yollu bir ücret ödeyerek yemek yemek ve hafif birşeyler yeme arzundaysanız işte size doğru adres deriz. Günün her saati hizmet alabileceğiniz Bolu1' i size tavsiye ederiz!...

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim