ÜYE GİRİŞİ
facebook
Nupera / İstanbul
Cem HACIZADE tarafından yazıldı.    e-Posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfEn iyi 
Restoranlar

 Pera’daki 200 yıllık Petits-Champs pasajında 2001 Mart ayından beri misafirlerini ağırlayan Nupera, farklı tarzdaki eğlence mekanlarını biraraya toplayarak; birbirinden farklı yaşam tarzlarını, insanları müziğin birleştirici ruhuyla kişiliklerinden arınabilecekleri bir eğlence kompleksi.

 

 

 

 Eski bir Fransız pasajında her tarzdan, her kimlikten insanın kendine ait bir köşe bulabildiği; restoranından kafesine, barından özel kulübüne ve teras katına her türlü lezzeti ve eğlenceyi harmanlayan NuPera'da Refika Café & Bistro, Nu Bar ( Lübnan Bar) , Keyf Han gibi mekanlar yer alıyor. Pasajın alt katında yer alan Private Club ise özel partiler için kullanılıyor. Şimdilerde yaygın olan kulüp kültürünün bir yansıması olarak Nupera apartmanında yerini almış. Opsiyonlu mönüsü ve VIP kart sistemiyle kontrollü girişler yapılacak adı gibi özel bir mekan.

Nupera müdavimleri yaz aylarını ise muhteşem bir Haliç manzarasına sahip Nuteras katında geçiriyor. Uzun süredir unutulmuş, İstanbul’un en güzel manzarası olan eski İstanbul ve Haliç kıyıları gören NuTeras restoran ve bar olarak hizmet veriyor.

 

Adres: Tepebaşı Meşrutiyet Cd. No:147-149   Taksim / İstanbul
Tel : 0 212 245 60 70

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy
 
Üyelik Sözleşmesi | Gizlilik İlkesi | Hizmet ve Kullanım Koşulları | Reklam | İletişim